Dom pielgrzyma – tanie noclegi

Dom Pielgrzyma Towarzystwa Chrystusowego w Częstochowie oferuje tanie noclegi nie tylko pielgrzymom przybyłym na Jasną Górę ale również osobom, które przybyły do Częstochowy w celach rekreacyjnych.

Dom pielgrzyma - noclegi w częstochowei

Dla czego warto skorzystać z naszej oferty?

Panuje tu bardzo przyjazna atmosfera, co powoduje, że każdy kto zatrzyma się w tym przytulnym miejscu, czuje się jak u siebie w domu. Miejsce to jest idealne pod wieloma względami. Jedną z zalet jest to, że wszystko czego nam potrzeba znajduje się w jednym miejscu. W skład budynku wchodzą bowiem:

  • restauracja,
  • kapliczka,
  • sala konferencyjna,
  • pokoje noclegowe
  • oraz miejsca sportowo-rekreacyjne.

Na terenie Domu Pielgrzyma Towarzystwa Chrystusowego nie tylko poświęcisz swój czas na modlitwę ale również będziesz mógł/mogła odpocząć ciesząc się ciszą i spokojem. Nie zapominamy również o narzeczonych. Na terenie naszego Domu Pielgrzyma odbywają się co jakiś czas rekolekcje dla narzeczonych połączone z dniami skupienia. Jest to owocny czas dla pary młodej, w którym dowiedzą się wiele ciekawych rzeczy ze świadectw doświadczonych rodzin. Częstochowa zajmuje szczególne miejsce w historii Polski, dlatego też wielu turystów oraz pielgrzymów przybywa na Jasną Górę by podziękować Maryi za wszystkie łaski wyproszone przez nią u swojego syna. Dom Pielgrzyma może ten czas jeszcze bardziej urozmaicić poprzez przygotowywane programy dla pielgrzymów. Z naszych usług skorzystało już wiele osób. Z każdej opinii pozostawionej na temat naszego Domu jesteśmy bardzo zadowoleni. Dużym atutem jest możliwość zarezerwowania miejsca noclegowego dużo wcześniej poprzez kontakt telefoniczny bądź też mailowy z nami. Dom Pielgrzyma Towarzystwa Chrystusowego posiada swój własny parking, który jest ogrodzony i zamykany.

Do wyboru dla naszych gości pozostawiliśmy szeroką listę pokoi. Są to między innymi pokoje 1-, 2-, 3 i 5- osobowe. Każdy z nich jest wyposażony w niezbędne akcesoria. Dla zorganizowanych grup organizujemy także ogniska. Do centrum Częstochowy jest bardzo blisko ( zaledwie 3 przystanki komunikacji miejskiej ). Niedaleko znajduje się park, gdzie można poświęcić czas dla ciekawej lektury, bądź wybrać się na weekendowy spacer. Bardzo cieszymy się z tak ogromnej popularności wśród młodych ludzi. Zapraszamy do współpracy księży oraz organizacje przykościelne, gdyby chcieli wraz z grupą ministrantów lub też Oazą wybrać się do Częstochowy i pożytecznie zorganizować ten czas. Jesteśmy otwarci na gości z całego świata. Nasz Dom stoi otworem również dla Ciebie drogi czytelniku. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz